Верифікований профіль
1
Рік досвіду
5
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2926
Останній візит на сайт
вчора
Malinka Real Estate - це успішний бізнес з багаторічним досвідом у сфері нерухомості. Нашими цінностями є порядність, прозорість та висока якість надання рієлторських послуг.

Ми команда професіоналів, яка знає все про нерухомість. Розуміємо, що купити, продати або орендувати нерухомість може бути складним завданням, тому забезпечуємо нашим клієнтам комфортні, якісні та швидкі рішення. Наша агенція надає повний спектр послуг з купівлі, продажу та оренди нерухомості в Західному регіоні України.

Приєднуйтесь до наших клієнтів, які вже здійснили свою мрію - знайшли, продали або орендували разом з агенцією нерухомості «Malinka».

Продаж комерційної нерухомості (3)

  • Malinka Real Estate
    650 000 $
    1 226 $/м²

    Бориславська вул., 31Г

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення для надання послуг
    530 м²
    2010 рік побудови
    2 тиж. тому
    ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ/ ВІЛЛИ/ГОТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ З СПА Адреса — Східниця, вулиця Бориславська, 31, Львівська область. Загальна площа — 530 м². Поверховість — чотирьохповерхове приміщення. Кількість кімнат — 12. Ремонт — авторський. Вид комерції — готельно - ресторанний бізнес. Комерційне приміщення чудово підійде під: ведення власного бізнесу або здачі в оренду/ експлуатації готельного комплексу/ресторану/медичного або бальнеологічного центру. - перший поверх - більярдна, спортзал, санвузол, прачечна, котельня; - другий поверх - ресторан, кухня з необхідним обладнанням, приміщення адміністратора, номер; - третій поверх - п'ять номерів; - четвертий поверх - три номера. Особлив...
    Рієлтор
  • Malinka Real Estate
    500 000 $
    250 $/м²

    Героїв Майдану вул., 25

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    виробниче приміщення
    2000 м²
    2 тиж. тому
    ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ Адреса — місто Дрогобич, вулиця Героїв Майдану, Львівська область. Загальна площа —2000 м², та земельна ділянка у власності 50 сот . (цільове призначення – підприємницька діяльність комерційного використання). На території розміщений: 1.Ангар виробничо-складського типу - 740 м. (по факту 897 м.): • висота стелі: 10 м • матеріал: металоконструкція / бетон / цегла • підлога: бетонна (50 тон навантаження) • ворота для заїзду вантажного транспорту • електропостачання: 630 кВт • кран – балка - вантажопідйомність - 7 тон. • можливість використання під склад і виробництво 2.Виробничий цех -156 м., - 0 цикл. 3.Виробниче/адміністративне приміщення – 166 м., - 0 цикл....
    Рієлтор
  • Malinka Real Estate
    400 000 $
    311 $/м²

    Дрогобицька вул., 10

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    1287 м²
    2023 рік побудови
    2 тиж. тому
    ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ Адреса — місто Борислав, вулиця Дрогобицька, Львівська область. Загальна площа — 1287 м². Поверховість — одноповерхове приміщення. Кількість приміщень — дев'ять. Ремонт — частковий. Вид комерції — діюче підприємство з виробництва макаронних виробів. У складі комплексу : виробничий цех, склад сировини, склад готової продукції, адміністративне і технічні приміщення. Макаронна лінія потужністю 250 кг/годину TFQ-300 дозволяє виготовлення макарон класу екстра А, Б, В Лінія повністю автоматизована, в робочому стані. Всі вузли обслужені та оновленні. Є паспорт та електричні схеми. Широкий асортимент матриць. 2 мукопросіювача Є стабілізуючі бункера Сушильні камери (в...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.