Верифікований профіль
1
Рік досвіду
5
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2926
Останній візит на сайт
вчора
Malinka Real Estate - це успішний бізнес з багаторічним досвідом у сфері нерухомості. Нашими цінностями є порядність, прозорість та висока якість надання рієлторських послуг.

Ми команда професіоналів, яка знає все про нерухомість. Розуміємо, що купити, продати або орендувати нерухомість може бути складним завданням, тому забезпечуємо нашим клієнтам комфортні, якісні та швидкі рішення. Наша агенція надає повний спектр послуг з купівлі, продажу та оренди нерухомості в Західному регіоні України.

Приєднуйтесь до наших клієнтів, які вже здійснили свою мрію - знайшли, продали або орендували разом з агенцією нерухомості «Malinka».

Продаж будинків (4)

  • Malinka Real Estate
    180 000 $
    1 250 $/м²

    Гірська вул.

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    144 / 45 / 14 м²
    2 поверхи
    6 сот
    5 кімнат
    2024 рік побудови
    2 тиж. тому
    ПРОДАЖ БУДИНКУ Адреса —село Коритище, вулиця І. Франка, Східницька ОТГ, Львівська область. Кількість кімнат — пʼять. Поверховість — двоповерховий будинок. Матеріал стін — дерево . Земельна ділянка — 6 соток (неогороджена). Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку. Загальна площа будинку — 144 м², житлова — 48 м². Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Опалення — передбачений підігрів підлоги (на кухні / коридорі / санвузлі), кондиціонер та камін. Балкони — три, тераса - одна. Санвузли — чотири / суміжні. Перший поверх будинку включає: (тамбур, два санвузла, 2 кімнати (кухню-їдальню). Другий поверх: (коридор, чотири житлові кімнати, два санвузли). Наявні комунікаці...
    Рієлтор
  • Malinka Real Estate
    650 000 $
    2 057 $/м²

    Бориславська вул., 37/1

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    316 / 130 / 18 м²
    3 поверхи
    18 сот
    6 кімнат і більше
    2016 рік побудови
    3 дні тому
    ПРОДАЖ БУДИНКУ Адреса — смт. Східниця, вулиця Бориславська, 37. Кількість кімнат — 7. Поверховість — триповерховий будинок. Матеріал стін — дерево. Земельна ділянка — 18 соток (огороджена). Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку. Загальна площа будинку — 316 м², житлова — 130 м², кухні -18 м². В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка: (холодильник, газова плита, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина). Опалення — газовий котел / електричний котел / камін. Підігрів підлоги на другому та третьому поверсі по всій площі будинку. Балкони — чотири, лоджія (тераса) - одна. Санвузли — три. Перший поверх будинку (цокольний) включає: ж...
    Рієлтор
  • Malinka Real Estate
    165 000 $
    511 $/м²

    Олекси Довбуша вул., 20

    ПРЕМІУМ
    323 / 124 / 62 м²
    2 поверхи
    6 сот
    6 кімнат і більше
    2 тиж. тому
    ПРОДАЖ БУДИНКУ Ексклюзивна пропозиція у Східниці: Будинок біля підніжжя Національного парку Продається капітальний триповерховий будинок в одному з наймальовничіших та екологічно чистих куточків Львівської області. Ідеальне поєднання приватності, близькості до природи та пішої доступності до знаменитих лікувальних джерел. Локація: Адреса: смт Східниця, вул. Олекси Довбуша, 20 Ділянка межує безпосередньо з Національним природним парком. ​Інфраструктура: Панорамні види на гори, ліс та долину. У пішій доступності мінеральні джерела №1, №13 та №26. Характеристики об'єкта: Статус: Будинок введений в експлуатацію. Площа: Внутрішня площа - 324 м ². Поверховість: 3 рівня (високий цоколь + 1-й повер...
    Рієлтор
  • Malinka Real Estate
    230 000 $
    1 456 $/м²

    Тараса Шевченка вул., 110

    БЕЗ КОМІСІЇ
    158 / 90 / 13 м²
    2 поверхи
    12 сот
    5 кімнат
    2016 рік побудови
    1 міс. тому
    ПРОДАЖ БУДИНКУ Адреса — Східниця, вулиця Шевченка, Львівська область Кількість кімнат — пʼять Поверховість — двоповерховий будинок. Матеріал стін — дерево Земельна ділянка — 12 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку. Загальна площа будинку — 158 м², житлова — 89.8 м², кухня — 12.7 м². В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка Опалення — електричний та твердопаливний котли. Камін з "рукавами" обігріву . Підігрів підлоги 1 поверху. Балкони — два. Санвузол — два, суміжні. Третій в гостьовому будинку. Перший поверх будинку включає: дві житлові кімнати, санвузол, кухні, комора. Другий поверх: три житлові кімнати, гардер...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?